Sineklik Sistemleri

Sineklik denilince insanların aklına sineklerden korunma gelir. Oysa sinekler dışında, havada uçuşan polenlere, haşere ve böceklere karşı da sineklik kullanılması şarttır. Özellikle salgın hastalıkların yaygın olduğu bu dönemde insanlar sağlıklarına daha dikkat etmeye başladılar. Birçok hastalık sinek, böcek ve haşerelerle taşınmakta ve insanlara bulaşmaktadır. Sıtma, veba, sarıhumma, zika virüsü ve çeşitli alerjik hastalıklar bu yolla insanların yaşam alanlarına ulaşabilmektedir. Buna ek olarak astım hastası olup da tozdan, polenden etkilenen insanların da korunmaya önem vermesi gerekmektedir. Tüm bunlardan korunmak için, en uygun sineklik sistemlerinin kullanılması tavsiye edilir.

Genelde sineklikler, kapı ve pencerelerin dış kısmına monte edildiğinden dolayı sürekli göz önünde olmadığı için tüketiciler tarafından çok fazla incelenmeden, araştırılmadan ve satıcı firmanın ürün sertifikalarına bile bakılmadan satın alınabiliyor. Bu da sinekliklerin kısa zamanda bozulmasına, görevini yerine getirmemesine sebep olabiliyor. Böylelikle tüketiciler, yaptırdıkları sinekliklerin tamiriyle sürekli uğraşmak durumunda kalıyorlar.

Uygulamayı tercih ettiğimiz Sinax sineklik sistemleri görselliği, kalitesi ve dayanıklılığıyla öne çıkmakta ve uluslararası kalite sertifikası bulunmaktadır.

Sineklik Sistemleri