HAKKIMIZDA

Dünyanın önde gelen şirketlerine alüminyum ekstrüzyon profil tedarikçisi olan, 400 çalışanı ve üretim, tasarım ve Ar-Ge alanındaki 30 yılı aşkın tecrübesiyle Erdoğanlar Alüminyum, Avrupa’daki son teknolojiye sahip üretim hatlarıyla küresel ölçekte en gelişmiş alüminyum ekstrüzyon fabrikalarından biridir.

Son yıllarda kendi markalarımıza yöneldik ve bir çok sektörde katma değerli ürünler geliştirmeye başladık. Bunların arasında alüminyum cephe, doğrama ve kapı, alüminyum ısıtma sistemleri, dekoratif profiller ve veranda, perdeleme sistemleri yer almaktadır.

Üretim geliştirme ve Ar-Ge sürecinin tamamını kendi bünyemizde ve uluslararası ortaklarımızla da sürdürdüğümüz gibi, uygulama ve mimari çözümler sunma hizmeti sunabilmek için de Ever ekibini kurduk ve müşterilerimize kendi ürünlerimizi daha hızlı ve kolay ulaştırmaya başladık.

Alüminyum ürünleri tercih edip geliştirmemizin sebebi, uzun ömürlü ve yüksek kalite sunmalarının yanı sıra, esnek tasarım imkanları, dayanıklılık, hafiflik ve ısıtma sektöründe en yüksek verimi sağlaması gibi özellikleriyle öne çıkması, bu sayede en kaliteli ürünleri geliştirmemize olanak sağlamasıdır.