Alüminyum Isıtma Sistemleri

Alüminyum radyatörler, sudan gelen ısıyı odadaki havaya çelik radyatörlere göre çok daha hızlı aktarır. Bu nedenle, oda ısısı değişikliklerine daha hızlı yanıt verebilir ve dolayısıyla verimli ve düşük maliyetli performans sunabilirler. Çelik ve dökme demirin tam sıcaklığa kadar ısınması zaman alabilirken, alüminyum bu işlemi çok daha hızlı tamamlar. 

Alüminyumun bir diğer avantajı da malzemenin dayanıklılığı ve esnekliğidir. Bu metalin pek çok endüstriyel amacı olmasının nedenlerinden biri de paslanma ve oksitlenmeye karşı çok dayanıklı olmasıdır. Bu durum, su ve havayla bu kadar sık temas eden bir ürün için en önemli kriterlerden biridir. 

Alüminyumun benzersiz şekillendirilebilir ve işlenebilir olması tasarımcıların radyatörlerin tarzı ve tasarımıyla daha fazla özgürlüğe sahip olmalarını sağlar. Sınırsız sayıda ölçü ve renk seçenekleriyle benzersiz mimari çözümler sunabilmektedir. Ayrıca hafif olması sayesinde montaj kolaylığı sağlarken, uygulandıkları binalara da çok daha az statik yük binmesiyle fark yaratırlar.

Alüminyum radyatörlerin dikkate alınması gereken avantajlarından biri de, malzemelerin çevre dostu olmasıdır. Evlerimizi olabildiğince etik bir şekilde tasarlamaya çalışırken, alüminyum harika bir başlangıçtır. Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilebilir ve artık kullanışlı olmadığında yeniden geri dönüştürülebilirler. Bu, alüminyumu tercih etmenin en önemli faydalarından biridir, piyasadaki en doğa dostu, yeşil seçenek alüminyumdur. 

Kendi markamız olan Quup ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok hızlı geri dönüş sağlayabiliyoruz. Ayrıca özel, adetli projelerde tamamen müşterilerimize özel tasarımlar sunabiliyoruz.

Alüminyum Radyatör

Alüminyum Radyatör (1)
Alüminyum Radyatör (2)
Alüminyum Radyatör (3)

Alüminyum Havlupan

Alüminyum Havlupan (1)
Alüminyum Havlupan (2)
Alüminyum Havlupan (3)