Alüminyum Veranda Sistemleri

Eviniz için bir verandaya yatırım yapmanız için birçok neden bulunmaktadır. Yaşam alanınıza ek bir ortam katmak istiyorsanız, ancak geleneksel bir kış bahçesine meraklı değilseniz, alüminyum veranda sistemleri size en uygun çözümleri sunabilir. Etkileyici görsel bir tasarımla, yüksek performansı birleştiren alüminyum veranda sistemleri çeşitli boyutlarda, büyük, küçük tüm bahçelere uygulanabilirler. 

Yepyeni bir yemek odası, yeni bir ofis alanı veya uzun bir gününün ardından dinlenebileceğiniz bir ortam oluşturmak çok kolay. Sürgülü kapıları, cam duvarları ve LED aydınlatmaları tasarıma dahil etme seçenekleriyle, dış mekan yaşamını yeniden tanımlayan modern bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Alüminyum verandalar, onarım veya değiştirmeye gerek kalmadan yıllarca dayanıklılığını koruyacaktır. 

Kendi geliştirdiğimiz sistem olan Ever veranda sistemleriyle, ihtiyacınıza uygun her türlü projeyi uygulayabiliyoruz. Standart veranda kullanımının yanı sıra herhangi bir duvara bağlantı sağlamadan serbest uygulamasıyla araç park alanlarında ve bahçe sera sistemlerinde de kullanılabilen sistemimiz, kendin yap projelerine uygun standart ölçü set ürün seçenekleriyle de sunulabilmektedir.

Veranda Sistemleri

Alüminyum Veranda
Alüminyum Veranda-2

Carport Araç Park Alanı

Carport Araç Park Alanı
Carport Araç Park Alanı-2